Jarní VÝPRODEJ

Výprodej skladových zásob pouze do 31.05.2024!

Tříkolky pro invalidy

Elektrický invalidní skútr je vhodný pro osoby nejen s pohybovým omezením, ale pro všechny, kteřý si chtějí usnadnit či urychlit pohyb. Elektromotor dává v současné době největší smysl. Elektrické skútry mají bezkonkurenčně nejvýhodnější provoz. Elektrický skútr lze využít pro dojíždění do práce či po úřadech. Zaručuje levný, ekologický pohyb bez škodlivin a hluku motoru. Skútr lze jednoduše dobít. Pokud ho například zapojíte přes noc do zásuvky, ujede pak v průměru 40 km do dalšího dobití. 

Na tyto elektrické skútry nepotřebujete vlastnit řidičský průkaz a můžete se na nich pohybovat i po chodníku. V nabídce je široká škála skútrů od různých výrobců. Všechny skútry zaručují tichý, relativně rychlý a levný provoz ve spojení s moderním designem.

Ovladání všech elektrických skútrů je velmi snadné. Pro ruční manipulaci mají k dispozici mód neutrál. Skútry jsou spolehlivé a zpravidla nevyžadují vyoké servisní náklady.

Na stránkách www.vozikyskutry.cz si vyberete skútr dle Vašich individuálních požadavků. Například skútr menších rozměrů vhodný do interiérů. Nebo skútr se silnějším výkonem motoru určený do náročného terénu. Pro někoho je klíčová nosnost skútru, pro někoho pak celkové rozměry. Na těchto stránkách si vybere i ten nejnáročnější uživatel.