PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN!

Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky.
Produkty jsou dezinfikovány.

Reference

vozicek1Vladimír Sklaský:
Jelikož jsem už nezvládal ujít delší vzdálenosti po svých, rozhodl jsem si zakoupit elektrický invalidní skútr. Když jsem objevil Vaší stránku, velmi mile mě překvapila především cena elektrických skútrů. Při objednávce byl Váš pracovník velmi ochotný a skútr jsem měl hned na druhý den doma. Vše proběhlo bez problémů a vozík jezdí skvěle. Moc děkuji!

 

vozicek2Alžběta Zimová:
Touto cestou Vám chci moc poděkovat za invalidní skútr, jenž jsem si zakoupila letos na jaře. Dojedu s ním pohodlně do města na nákup i na mou zahrádku, kde není zrovna hladký terén. S klidným svědomím mohu doporučit i těm, kteří se nemají jak dostat na prodejnu, jelikož mi přivezli domů na výběr ze dvou předem vybraných vozíčků, ze kterých jsem si po vyzkoušení jeden zakoupila.

 

vozicek3Daniel Adamovský:
Elektrický invalidní skútr jsem zde zakoupil pro svého otce k sedmdesátým narozeninám. Skútr už mu slouží více jak rok a doposud jsme neshledali žádné závady či nedostatky. Nyní jsem proto zakoupil druhý elektrický invalidní skútr i pro mou matku a opět jsme byli nad míru spokojeni. Jednání bylo v obou případech rychlé a pán, se kterým jsem jednal, byl velmi ochotný. Navíc při porovnání s jinými prodejci, jsou ceny za invalidní skútry bezkonkurenční.