PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN!

Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky.
Produkty jsou dezinfikovány.

Invalidní skútr

Na trhu je k dispozici celá škála nabídek elektrických skútrůSkútry jsou určeny zejména pro seniory, kteří si chtějí usnadnit pohyb či mají nějaká zdravotní pohybová omezení. Ale nejen pro ně, může je využívat v podstatě každý. Pro jízdu na těchto skútrech nepořebujete vlastnit řidičský průkaz. Můžete s nimi jezdit i po chodníkách.

Podle Vašich individálních potřeb a preferencí si můžete vybrat tříkolové nebo čtyřkolové elektrické skútry. Dalším kritériem při výběru býva místo využívání skútru. Tedy buď v interiéru, kdy je vhodný skútr menších rozměrů se slabší silou motoru. Nebo v exteriéru, kdy to mohou být zpevněné cesty ve měste nebo pak náročnější terén v přírodě. V těchto případech se doporučuje skútr s většími koly a silným, výkonným motorem. 

Na webových stránkách www.invalidnivozicek.cz naleznete velmi širokou a pestrou nabídku nejen elektrických skútrů, ale i joystickových elektrických vozíků a mechanických invalidních vozíků. U všech je uveden popis a specifické technické parametry.

Pohyb na elektrickém skútru Vám může výrazně usnadnit život. Kromě toho je jeho provoz velmi levný a ekologický. Výhodou je plynulá jízda bez hluku motoru. Na jedno dobití baterie lze ujet vzdálenost v průměru až 40 kilometrů. Nabíječka je nedílnou součástí každého elektrického skútru. Ať už vyrazíte do města nebo do přírody, elektrický skútr bude vždy Vaším příjemným společníkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení