VÝPRODEJ

Poslední šance koupit za tyto ceny!

Invalidní skútr

Na trhu je k dispozici celá škála nabídek elektrických skútrůSkútry jsou určeny zejména pro seniory, kteří si chtějí usnadnit pohyb či mají nějaká zdravotní pohybová omezení. Ale nejen pro ně, může je využívat v podstatě každý. Pro jízdu na těchto skútrech nepořebujete vlastnit řidičský průkaz. Můžete s nimi jezdit i po chodníkách.

Podle Vašich individálních potřeb a preferencí si můžete vybrat tříkolové nebo čtyřkolové elektrické skútry. Dalším kritériem při výběru býva místo využívání skútru. Tedy buď v interiéru, kdy je vhodný skútr menších rozměrů se slabší silou motoru. Nebo v exteriéru, kdy to mohou být zpevněné cesty ve měste nebo pak náročnější terén v přírodě. V těchto případech se doporučuje skútr s většími koly a silným, výkonným motorem. 

Na webových stránkách www.invalidnivozicek.cz naleznete velmi širokou a pestrou nabídku nejen elektrických skútrů, ale i joystickových elektrických vozíků a mechanických invalidních vozíků. U všech je uveden popis a specifické technické parametry.

Pohyb na elektrickém skútru Vám může výrazně usnadnit život. Kromě toho je jeho provoz velmi levný a ekologický. Výhodou je plynulá jízda bez hluku motoru. Na jedno dobití baterie lze ujet vzdálenost v průměru až 40 kilometrů. Nabíječka je nedílnou součástí každého elektrického skútru. Ať už vyrazíte do města nebo do přírody, elektrický skútr bude vždy Vaším příjemným společníkem.